День літньої людини та «мокрі» справи в Кам`янському

Міжнародний день людей похилого віку відзначали сьогодні і в Кам’янському. Перший день жовтня не минув без чергової комунальної аварії, хоч відключення водопостачання й оминуло наше місто.

Автор: Валентин Фіголь

Свято в Заводському терцентрі

Свято з нагоди Дня людини похилого віку влаштували сьогодні своїм підопічним співробітники Заводського районного територіального центру соціального обслуговування населення.

Літніх людей вітали представники самоврядування: називали їх вік «золотим», зичили здоров’я та активного довголіття.

Артистки ансамблю «Берегиня» співали пісень, що нагадували про молодість та родинні радощі.

Новий підйомник для інвалідних візків у Заводському терцентрі

Свято стало першим публічним заходом у терцентрі після реконструкції, яка завершилась 11 вересня. Тепер в оновленому закладі до послуг літніх людей та інвалідів є нові столова та кімната відпочинку. В будівлі встановлено підйомник для інвалідних візків, розповіла Інна Заяць, керівник терцентру.

Про ветерана-рятівника теж не забули

Рятувальники теж привітали ветерана пожежної охорони у Міжнародний день людей похилого віку. Вони подякували за багаторічну сумлінну і самовіддану працю, вагомий внесок у розвиток пожежно-рятувальної служби ветерана — Чупріна Василя Миколайовича.

Рятувальники привітали зі святом Василя Чупріна

Василь Чупрін в 1963 році, після закінчення Львівського пожежно-технічного училища, прибув до міста Кам’янського на посаду начальника варти. Загальний стаж служби та роботи в органах цивільного захисту складає 51 рік. Донька ветерана, Наталя Чупріна, працює диспетчером 8-ї державної пожежно-рятувальної частини міста, дружина та друга донька також працювали диспетчерами.

А аварійникам не до свят

Перший день жовтня видався клопітним для аварійників міськводоканалу. Знову, як і вчора, стався розрив водогону в районі вулиці Медичної.

На Медичній знову прорвало водогін

Зате місто не залишилось без води через вкотре обіцяне енергопостачальниками відключення електроенергії Аульському водоводу за борги. Щоправда, загроза не минула: енергетики заявляють, що Аульський водовід накопичує борги і не виконує умови меморандуму щодо їх погашення.