Карнаухівка приєднується до Кам’янського, щоб зберегти свою автентичність

Карнаухівка приєднується до Кам’янського, щоб зберегти свою автентичність

Розпочався процес приєднання Карнаухівської територіальної громади (смт. Карнаухівка) до міста обласного значення Кам`янське.

Автор: Валентин Фіголь

Надати згоду на добровільне приєднання Карнаухівської територіальної громади до Кам’янської міської територіальної громади Дніпропетровської області – таке рішення прийняла міська рада на сесії 4 жовтня.

Карнаухівку все одно приєднали б до якоїсь іншої, спроможнішої громади, на черговому етапі адміністративної реформи в наступному році.  Про це говорили депутати міської ради, підтримуючи ініціативу пані Фріске.

Так можна хоча б назву зберегти «Карнаухівка», визнає вимушеність кроку Тетяна Фріске, голова селища. Адже самостійно селище зі старовинним етнічним корінням існувати не може. Що буде з бюджетом Карнаухівки, який вельми залежить від платежів Укрзалізниці?.. Було обговорення в селищі, був лист від селищного голови до міської ради Кам’янського.

В Карнаухівці залишиться староста – виборний посадовець, який представлятиме інтереси карнаухівців в міському самоврядуванні.

«Хотілося б зберегти самобутність Карнаухівки, не розчинитись в громаді міста», – ділиться турботою голова селища. cce