Початок опалювального сезону в Кам’янському очікується на наступний понеділок

Нова дата початку опалювального сезону в Кам’янському – 28 жовтня. Таке рішення сьогодні має прийняти виконавчий комітет міської ради.

Автор: Валентин Фіголь

Початок опалювального сезону – традиційна інтрига кожної осені в місті. Цьогоріч теплий жовтень дав можливість відтягти запуск централізованого опалення майже до листопада, зазначив член міськвиконкому, досвідчений комунальник Олександр Маслєнков.

У тепловиків залишилось менше тижня на ремонт тепломереж

Але наступного тижня очікується похолодання, і зволікати далі вже нема куди. Тому міськвиконком має сьогодні ухвалити нову дату початку опалювального сезону. Рішення буде прийняте шляхом опитування членів виконкому по телефону, повідомив член комітету Олександр Залевський.

Отже, з 28 жовтня повинні запрацювати котельні «Тепломережі» на лівому березі, ДДТЕЦ – на правому.

Також з 28 жовтня повинна запрацювати котельня «ДніпроАзоту» — подати централізоване опалення на БАМ. Інтрига полягає в тому, що керівництво «Азоту» завчасно повідомило міську владу, що цього річ не збирається подавати тепло для опалення житлових масивів Південного району. Про це сьогодні після сесії міської ради нагадав Андрій Білоусов, міський голова Кам’янського.

Сесія якраз прийняла важливе рішення щодо організації опалення на Соцмісті: виділені 14 мільйонів гривень для ДТЕК, щоб на ці гроші енергопостачальними виконали роботи з модернізації електричних мереж під індивідуальне електроопалення.

В наступні 2-3 роки міське самоврядування планує перевести на електроопалення і центральну частину міста, зазначив міський голова. Таким чином, місто планує відмовитись від централізованого газового опалення котельнею ДТЕЦ.

Нещодавно міське самоврядування хотіло взяти ДТЕЦ в комунальну власність, але зміна влади в державі поставила на цьому задумі хрест.