Нові традиції Кам’янського: демонтаж недобудованих павільйонів та рок-вечірка до Дня студента

Нові традиції Кам’янського: демонтаж недобудованих павільйонів та рок-вечірка до Дня студента

Зустріти Міжнародний день студента закритою рок-вечіркою готується еліта молоді Кам’янського. Тимчасом на лівобережжі відбулась небувала в історії міста подія: прибрали недобудований павільйон з зупинки громадського транспорту.

Автор: Валентин Фіголь

Вечірка для студентів

13 листопада молодь Кам’янського відзначатиме Міжнародний день студента на «Student party «Rock star». Відповідне розпорядження підписав міський голова Андрій Білоусов.

Захід проводиться з метою підтримки ініціативи студентської молоді міста та залучення молоді до активної участі у соціальному, економічному та культурному розвитку міста.

Рок-вечірка проходитиме на Новій сцені академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки (колишній ДК ім.. Горького). У заході візьмуть участь студенти 10 навчальних закладів міста, а також представники Молодіжної ради Кам’янського, Центру молодіжних ініціатив та культурно-молодіжного центру «М.И.Р. HUB».

100 представників різних навчальних закладів підготують з нагоди свята яскравий танцювальний флеш-моб. Крім цього, учасників свята чекають яскраві виступи творчих колективів міста, конкурси, інтерактиви, розіграш подарунків у лотерею та святкова дискотека.

Кращі студенти отримають нагороди від міського голови, а три молоді студентські родини – цінні подарунки.

На вечірку передбачено дрес-код – вбрання у стилі рок-зірок. Вхід – за запрошеннями.

Організатором виступає управління молоді та спорту Кам’янської міської ради.

Торгового павільйону замість зупинки – не буде

Тимчасом на лівобережному житловому масиві відбулась подія, яка може бути тривожним сигналом для місцевих самозабудовників. Днями від зупинки «Диспетчерська» на бульварі Будівельників було прибрано каркас павільйону, який споруджували поряд з іншим павільйоном, спорудженим трохи раніше на місці зупиночного навісу.

Саме через ці «новоутворення» на місці зупинки громадського транспорту, нагадаємо, міський голова А. Білоусов оголосив на тому тижні догану своєму заступнику з питань містобудування й архітектури Дмитру Щербатову. Догану, як писав «Пильний погляд», було винесено за те, що при забудові не подумали про інтереси пасажирів. Міський голова звелів заступнику виправити ситуацію за власний кошт.

Догана була реакцією голови на обурення пасажирів і черговим підтвердженням тези «хто стукає – тому відчиняють».