Історія однієї з ям в житловому секторі Кам’янського

Півроку, як мінімум, росте яма на тротуарі між житловими будинками №8 та №10 по вулиці Воробйова. Колись тут був оглядовий колодязь водо-каналізаційних комунікацій. Звідси інколи тече якась рідина, вихлюпуючись з унітазів в квартирах сусіднього будинку.

Автор: Валентин Фіголь.

Оглядовий колодязь став ямою багато місяців тому. Яма провалилась глибоко влітку, після опадів. В серпні дна провалу вже не було видно.

Під кінець осені мешканці сусідніх будинків стали потроху завалювати провал будівельним сміттям. Кудись же його треба дівати… Та й яма посеред тротуару – небезпечно, люди ходять…

На початку грудня в помешканні першого поверху квартири будинку №10 по вул.. Воробйова потекло з каналізації назад… Кілька разів приїжджали аварійники, чистили трубу між колодязем-провалом та будинком. Розібрали завалений сміттям колодязь, прочистили каналізацію… І засипали провал землею, втоптавши зверху ногами.

Пішли дощі, і земля посеред тротуару, де було насипано, провалилась. Мешканці знову поклали зверху зняті десь в результаті ремонту двері.

«Та у них тепер начальство в області – чхали вони на нас!» — реагують місцеві мешканці на пропозицію знову звернутись кудись з приводу ями.