Розбійні напади на окраїнах Кам’янського: поліція затримала групу підозрюваних

Тема розбійних нападів у приватному секторі Кам’янського та навколо міста отримала раптове продовження. Чи стане відтепер безпечніше в Сорочино та Шульгівці? Побачимо.

Автор: Валентин Фіголь.

Під час поліцейської спецоперації із залученням спецпідрозділу КОРД правоохоронці затримали групу підозрюваних у скоєнні серії розбійних нападів в Кам’янському та селах Петриківського району.

Як повідомила поліція, четверо камянчан віком 33-40 років в липні 2019 року скоїли свій перший напад на приватне домоволодіння в нашому місті. Потім пішли розбишакувати по селах. В масках, з якимось наче пістолетом вривались у господи, в’язали господарів і погрозами відбирали гроші та цінності. Під час останнього розбою 12 січня нападники поранили власника будинку ножем та побили його брата і матір.

27 січня  працівники карного розшуку та слідства за силової підтримки спецпризначенців затримали підозрюваних у серії розбійних нападів. Зараз перевіряється причетність фігурантів до скоєння інших злочинів.  

В результаті обшуків в автомобілі та за місцем мешкання затриманих виявили 3 пістолети, патрони до них, 3 гранати РГД-5 із запалами.

Тема розбоїв у селах Петриківського району спливала в інформаційному просторі днями, коли мешканці Шульгівки збирались в Сорочино обговорити, як боронитись від розбійників, що тероризують населення – нападають, грабують, катують потерпілих…

Розслідування триває, відповідали представники поліції. Ділились проблемами, що виникають.  Селяни картали правоохоронців: мовляв, не можете нас захистити! Було вирішено збиратись у загони самооборони та гуртом боронитись від нападників.

Затримання чотирьох підозрюваних може розрядити криміногенну ситуацію в окраїнах Кам’янського.