Автобус зі школярами, що протаранив паркан будмайданчика в центрі Кам’янського  – не рейсовий

Автобус зі школярами, що протаранив паркан будмайданчика в центрі Кам’янського – не рейсовий

Пригода на перехресті проспектів Аношкіна та Шевченко, де сьогодні опівдні помер за кермом водій автобуса з двома десятками школярів, повертає споживачів до безпеки нерейсових пасажирських перевезень та правоти радянського гасла: «здоров’я кожного – загальний скарб».

Автор: Валентин Фіголь.

Перший понеділок лютого ознаменувався пригодою, яка одразу стала резонансною. Автобус, що їхав з боку готелю «Зоря», раптово змінив напрямок руху, проїхав по діагоналі через проспект Шевченко, виїхав на узбіччя та врізався в стовб і паркан, що огороджує будмайданчик АТБ. ДТП зафіксували камери ТОВ «Дніпронет».

Автобус, за інформацією поліції, перевозив два десятки дітей та трьох дорослих зі школи №22 до плавального басейну. Пасажири не постраждали, заспокоюють поліцейські. В тому числі і дівчинка, яка вистрибнула з салону автобуса одразу, як він змінив рух.

За першими офіційними даними, водій автобусу похилого віку раптово відчув себе зле за кермом, не впорався з керуванням, від чого автобус поїхав через проспект… Водій помер за кермом ще до приїзду «швидкої».

Поліція встановлює обставини пригоди, в тому числі і належність автобуса, зазначила Олена Тімченко, прес-офіцер міського відділу поліції. Автобус не був шкільним, підкреслила вона.

Причину смерті водія встановить експертиза, нагадала поліцейська.  Попередньо – якийсь гострий розлад серцевої чи судинної діяльності (інсульт, інфаркт…).

«Управління до цього автобусу не має жодного стосунку, –  акцентував Дмитро Конельський, начальник міського управління транспорту та зв’язку, після того як побував на місці ДТП. – Це не рейсовий автобус, якийсь приватний…»

Раптовий недуг, що валить водіїв за кермом – причина не одної аварії в Кам’янському. Торік на проспекті Свободи автофургон врізався в стовп, так водій казав, що йому стало погано під час руху. А влітку стало погано водію аварійного авто водоканалу, і вантажівка перекинулась на вулиці посеред Карнаухівки, постраждала вся аварійна бригада. Як бачимо, стан здоров’я водіїв – не лише їхня проблема.