Снігопад не паралізував Кам’янське: 5 заторів і 4 аварії без жертв, транспорт працює (+фоторепортаж)

Очікувана негода примусила комунальників та поліцію попрацювати в авральному режимі. Зате рух не було паралізовано, і зранку громадський транспорт їздив, загалом, по розчищеним вулицям.

Автор: Валентин Фіголь.

З початку снігопаду 5 лютого до пізнього ранку 6 лютого в місті зареєстровано 4 дорожньо-транспортні пригоди. Обійшлось без жертв – вцілів навіть водій легкового авто, яке вчора на самому початку негоди злетіло з мосту в районі річкового порту. «Лисі покришки в авто, — зазначив офіцер поліції Сергій Максименко. – «Форсаж» вони надивились, чи що?..» Поліцейський нагадав про те, що на льоду або мокрому снігу машина зупиняється довше і маневрує гірше.

Разів п’ять під час негоди виникали затори на дорогах – на Черемушках, в  Романково, на Соцмісті… Але ненадовго. Поліція допомагала витягати застряглі в снігу машини, в тому числі вантажні.

Також поліцейські патрулювали місця обривів електричних дротів до прибуття аварійників.

«Зранку всі магістральні дороги та дороги, якими рухається пасажирський транспорт, були в задовільному стані», — зазначив С. Максименко.

Прибиранням снігу на дорогах міста займаються 3 підрядники, розповів Олег Максименко, директор департаменту ЖКГ Кам’янського.

Один прибирає головні автодороги. Минулої доби на основних магістралях міста працювали з початку негоди 14 комбінованих дорожніх машин-«посипалок», а з 23 години до них приєднались 2 грейдери та 4 навантажувачі. За добу вони висипали на дороги 900 тон пісчано-сольової суміші.

Внутрішньоквартальні дороги прибирає КАТП. Комунальне автопідприємство, яке, крім цього, ще вивозить сміття та перевозить пасажирів новими автобусами, вивело на дороги 3 КДМ та 7 навантажувачів. КАТП витратило 150 тон суміші для посипання доріг.

Тротуари та прибудинкові дороги чистили десятком тракторців підрядники КП УКОЖФ. Двірники – теж підрядники УКОЖФ, шкрябали лопатами снігову кашу і трусили піском з відер з ранкових сутінок.

На прибиранні повалених та поламаних дерев працювали 2 підрядники. Той, що опікується деревами на загальних територіях, сформував 5 бригад по 4 пильщика. Той, хто обрізає дерева на прибудинкових територіях – 4 бригади.

Дерева не наробили значної шкоди: біля будинку 115 по проспекту Аношкіна дерево впало досить близько від припаркованих авто.

Дві бригади підприємства «Міськсвітло» працювали на обривах живлення зовнішнього освітлення. Обірваними дротами електропостачання будинків займались аварійники ДТЕК.

Зміна погоди позначилась на поведінці тварин на вулицях: сьогодні вони шукають, де нема снігу.