Єлізаветівська сільрада не квапиться з приєднанням до Кам’янського

Сесія сільської ради Єлізаветівки 3 березня не дала згоди на приєднання села до Кам’янського. Депутати хочуть гарантій від керівництва міста щодо свого майбутнього.

Автор: Валентин Фіголь.

Сільська рада Єлізаветівки розглядала приєднання до Кам’янського на сесії 3 березня. І депутати не погодились на приєднання. Як пояснив Віталій Пушкар, заступник голови сільради, депутатів тривожить відсутність якихось письмових домовленостей з міським самоврядуванням Кам’янського щодо майбутнього села, чи гарантій від влади сусіда. Скільки грошей виділятиметься на розвиток села? Чи збережеться за Єлізаветівкою статус села?.. Непокоять єлізаветівців і земельні питання: як міська влада буде розпоряджатись сільськими землями?

Депутати сільради вирішили звернутись до самоврядування Кам’янського за гарантіями щодо свого майбутнього. Можливо буде запропоновано підписання якогось меморандуму про майбутні наміри.

«Ми попрацюємо в депутатських комісіях, зберемо і проаналізуємо всі питання та сумніви єлізаветівців, — розповіла про наміри Тетяна Чепурко, секретар сільради. – І потім, опрацювавши цю інформацію, будемо зустрічатись з керівництвом міста і обговорювати кожне питання».

Збори селян щодо приєднання, які відбулись минулої неділі, лише показали, що селяни загалом не проти приєднання до Кам’янського – так оцінює ситуацію пані Тетяна. На зборах вона розповіла про свою зустріч з міським головою Андрієм Білоусовим і його обіцянки допомогти селу з розвитком інфраструктури. Селяни хочуть тепер якоїсь певності щодо грошей, податків і землі, пояснила обережність земляків секретар сільради.

Міське самоврядування, певно ж, зацікавлене в розвитку Єлізаветівки у випадку приєднання до Кам’янського, прокоментував ситуацію Олександр Залевський, секретар міськради. Він розповів, що була попередня зустріч делегації єлізаветівських посадовців з міським головою та секретарем міської ради. Селянам було обіцяно зберегти статус, зберегти і 13 мільйонів гривень на розвиток, які має село в бюджеті сьогодні.

Якщо єлізаветівці зажадають якихось гарантій – міське самоврядування розгляне їхні пропозиції, запевнив пан секретар міськради.

Читайте також: