Занадто теплий березень чекає мешканців Кам’янського

Середня температура повітря в березні очікується + 4 ° C при нормі + 1 ° C, поділились прогнозом дніпровські метеорологи. В найближчі дні очікується майже літня погода.

Автор: Валентин Фіголь.

«4-15 березня до нас з півдня заходить тепле атмосферне повітря. Воно принесе нам малохмарну погоду з південним вітром 7-12 м / с і температуру +15 .. +20 градусів тепла », — процитували вчора ЗМІ начальника Дніпропетровського регіонального центру гідрометеорології Василя Гринчака.

В цілому попередній прогноз на березень : він буде досить теплим, на 3-5 градусів вище норми. Власне, як і досить теплий лютий — за підсумками місяця середньомісячна норма була перевищена на 2-11 градусів, розповів В. Гринчак.

Початок вегетації рослин відбувається в перехід через +5 ° C в сторону підвищення температури. Він, зазвичай, настає в кінці березня, але в цьому році буде раніше, передбачає Гринчак. Опадів (дощів) в березні буде в межах норми — близько 30 мм. Снігу вже не буде, вважає метеоролог.

5 березня буде майже літо — нам обіцяють до + 20 ° C тепла.

4 березня нічна температура складала +3 .. + 8 ° C, денна + 15 .. + 20 ° C. 5 березня вночі +3 .. + 8 ° C, вдень +13 .. + 18 ° C. 6-7 березня буде трохи прохолодніше +11 .. + 16 ° C і невеликий дощ, а 8-9 температура опуститься ще трохи до 0 .. + 5 ° C вночі і +5 .. + 10 вдень.