Робоча зустріч вуличкомів, проблемні території та прибирання вчорашніх барханів в Кам’янському

Органи самоорганізації населення цікавляться стратегією міського самоврядування. Посадовці – новачки на своїх посадах, беруться за вирішення багаторічної проблеми «нічийного сміття» в центрі Кам’янського. Робітники підрядних організацій прибирають купки піску біля узбіч доріг, залишені вчора.

Автор: Валентин Фіголь.

Робоча зустріч представників органів самоорганізації населення (ОСН) відбулась сьогодні в приміщенні територіального центру соціальної підтримки Заводського району.

Перед ОСНами виступив міський голова Андрій Білоусов. Розповів про те, що планується будувати та ремонтувати в недалекому майбутньому. Міський голова підкреслив роль ОСН як учасника процесу самоврядування.

«Люди хотіли про це почути, бо їм теж задають такі питання мешканці, — прокоментував зустріч Дмитро Губський, начальник новоствореного міського відділу роботи з ОСН. – Вуличним та квартальним комітетам сьогодні відкривається діалог з самоврядуванням. Мешканці приходять до них, вони – до нас».

«Вийшла розмова про стратегію, — додала Світлана Колісніченко, з кінця минулого року – керуюча справами міськвиконкому. – ОСНи хочуть знати про майбутнє міста і своїх районів».

Такі зустрічі представників ОСН з посадовцями міського самоврядування будуть регулярними, розповіла про наміри С. Колісніченко: «Будемо запрошувати посадовців за напрямами роботи, щоб обговорювали с ОСНами спільні справи».

Після зустрічі С. Колісніченко та Д. Губський відвідали знаменитий двір на північ від вулиці Ковалевича, постійно засипаний сміттям.

Тут кожний шматок землі когось стосується, зазначила керуюча справами міськвиконкому. Поряд – будинки ОСББ, ЖБК. З відповідними прибудинковими територіями. Варто лише з’ясувати, хто має утримувати цю територію.

Друга проблема – змусити всіх комерсантів, які викидають сюди на смітник сміття з своїх комерційних об’єктів, укласти договори на вивезення сміття.

Цим ближчим часом займуться компетентні органи, запевнили посадовці.

Слід зазначити: проблему засипаного сміттям подвір’я позаду будинку 40 по проспекту Свободи брались вирішити посадовці кількох каденцій міського самоврядування протягом не менше як 10 років. Стихія завжди перемагала.

Прибирання залишків зими на дорогах продовжилось на проспекті Свободи. Зібрані вчора купки сміття сьогодні зранку робітники збирали й вивозили.

Неприбраною лишається права сторона спуску проспекту Свободи. І тут комунальники мають проблему з людським фактором. Біля узбіччя цілодобово стоять чиїсь автомобілі, заважаючи прибиранню.