Нові інформресурси для підприємців Кам’янського та дезінфекція від волонтерів

Відкрились інформаційні ресурси для підтримки підприємців на час карантину. Тимчасом волонтери «карантинного» Штабу 24/7 пропонують мешканцям міста дезінфікуючий розчин власного приготування безкоштовно.

Автор: Валентин Фіголь.

Наприклад, офіс розвитку малого та середнього підприємництва створив загальний інформаційний ресурс для бізнесу під час карантину — http://sme.gov.ua/covid19/. Про це повідомила прес-служба Мінекономіки. Портал акумулює офіційну інформацію і постійно оновлюватиметься, кажуть організатори.

На сайті вже доступна інформація про:

— діючіобмеження для малого та середнього бізнесу з метою протидії поширенню захворювання COVID-19,

— перелік заходівдержавної підтримки,

— відповіді на головні питання від бізнесу.

Ресурс також буде наповнюватись корисними посиланнями, порадами фахівців та новинами для підприємців.

Для того, щоб підтримувати податкову репутацію навіть за умов віддаленої роботи, був створений продукт Liga:REPORT. Це онлайн-сервіс, який допомагає реєструвати ПН/РК, відслідковувати заборгованість по сплаті податків, а також подавати звітність в режимі онлайн. «А найголовніше ви зможете забути про головний біль з реквізитами, в сервісі Liga:REPORT вони завжди актуальні. Спробуйте і переконайтесь, робота у віддаленому режимі не стане на заваді ефективності вашої команди», — обіцяють розробники продукту.

Тимчасом підприємці Камянського, згуртувавшись навколо Штабу 24/7, продовжують допомагати землякам боротись з інфекційною загрозою.

«Штаб 24/7 Коронавірус DNDZ отримав сьогодні препарат концентрований (протидії бактерицидної і противірусної) дії. Нам вже доставили дистильовану воду», — написали волонтери Штабу на своїй сторінці в ФБ.

На понеділок волонтери пообіцяли наготовити 500-600 літрів готового антисептичного розчину.

«Нам буде що розвезти одиноким людям, по центрам обслуговування пенсіонерів, а так само в дитячий інтернат і притулок», — зазначають волонтери. Вони дякують землякам за фінансову допомогу – як відомим у місті політикам та бізнесменам, так і анонімним благодійникам.