Влада Кам’янського працює в штатному режимі, дотримуючись карантину

Міське самоврядування в умовах карантину працює в штатному режимі, з дотриманням обмежень та рекомендацій медицини та уряду. Мешканці теж всього на третину зменшили кількість звернень до влади, розповідають посадовці.

Автор: Валентин Фіголь.

«Пишуть в мережі: мовляв, роботи міської влади не видно, — дивується Світлана Колісніченко, керуюча справами міськвиконкому Кам’янського. – Ми і не повинні кричати про свою роботу – її й так видно щодня!»

Органи міського самоврядування працюють в штатному режимі, розповіла С. Колісніченко. Так, де це дозволяє робота, співробітники перейшли на «віддалену». Хтось пішов у відпустки – планові чи за власний рахунок. Заступники міського голови всі працюють, запевнила заступник міського голови.

Департаменти та управління обмежили особистий прийом громадян. В приймальнях мають бути номери телефонів, за якими можна звернутись до органів самоврядування.

Спроби громадян контактувати з владою порідшали, але з початку карантину було отримано лише на третину менше звернень від громадян, ніж зазвичай, зазначила керуюча справами міськвиконкому.

Нагадаємо, що до органів самоуправління Кам’янського протягом тижня надходить приблизно 500 звернень громадян.

На сайті міської ради створено сторінку для інформування по питанням епідемії та карантину: https://www.facebook.com/kmsk.karantin Там публікується оперативна та корисна інформація щодо карантину – новий розклад роботи судів, наприклад…

Комунальні служби працюють по всьому місту

Працюють міські служби. Прибирається територія міста, виконуються чергові роботи з благоустрою, нагадала посадовець. Виконуються й специфічні роботи, пов’язані з карантином: дезінфекція зупинок громадського транспорту та вулиць міста, наприклад.

«Намагаємось відстежувати мігрантів, які прибувають в місто, — поділилась клопотом заступник міського голови, керуюча справами міськвиконкому. – В цьому напрямку працюють і поліція, і медицина. Бачите ж, які люди: скаже, що його це не стосується…» Є, наприклад, випадки, коли земляк приїжджає з-за кордону – і за 3 дні вже на роботу ходить, розповіла посадовець.

На сьогодні в Кам’янському коронавірус не виявлено, нагадала пані Колісніченко. План дій на підозрілий випадок є, випробуваний на практиці.

Нагадаємо, сьогодні рятувальники встановили намет на території міської лікарні №7 для розподілу пацієнтів з підозрілими симптомами на тих, хто потребує госпіталізації через важкий стан, та тих, хто може пройти лікування амбулаторно, дотримуючись правил карантинного режиму.