«Віртуальна школа онлайн» відкривається для дітей Кам’янського

Відсьогодні стартував національний проект дистанційного навчання на період карантину — «Всеукраїнська школа онлайн».

Автор: Валентин Фіголь.

У відеозверненні, оприлюдненому на в Facebook 5 квітня, перша леді України нагадала, що з 6 квітня, о 10:00, для всіх українських школярів середніх і старших класів, а також для всіх бажаючих відкривається  «Всеукраїнська школа онлайн». Для проекту понад 40 вчителів записали відеоуроки по 11 шкільних предметам, зазначила О. Зеленська.

Щоранку, о 10 годині, з понеділка по п’ятницю, уроки транслюватимуть такі українські телеканали:

5-й клас — «Плюсплюс» і «112 Україна»

6-й клас — ZOOM і NewsOne

7-й клас — ZIK та «5 канал»

8-й клас — «Індиго» і УНІАН

9-й клас — «Рада» і UA: Культура

10-й клас — UA: Перший

11-й клас — М1

Всі уроки можна буде подивитися на офіційних сайтах Міністерства освіти і науки України в Facebook і YouTube, на Медіасервіс і інтернет-платформах 1 + 1 video, ТСН.ua, УНІАН, а також на Megogo і oll.tv, на яких уроки «Всеукраїнської школи онлайн «будуть безкоштовно доступні навіть для незареєстрованих користувачів.

Дружина президента закликала батьків стежити за розкладом уроків, заохочувати дітей до перегляду і приєднуватися самим.

Як розповідав «Пильний погляд», досі дистанційне навчання в Кам’янському педагоги організовували, хто як умів. І батьки школярів дивувались, чому в різних учбових закладах дітей навчають по-різному.

Нагадаємо, 29 березня президент Володимир Зеленський анонсував масштабний проект для дистанційного навчання школярів «Всеукраїнська школа онлайн». За збалансованою програмою Міністерства освіти і науки будуть викладатися 11 предметів.