Кам’янське прийняло у власність нові та відремонтовані об’єкти

Новозбудовані дитсадок в Романково, стадіон на лівобережжі та капітально відремонтований Палац тенісу прийняла у комунальну власність громада Кам’янського.

Автор: Валентин Фіголь.

Рішення надати згоду на прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Кам’янського зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області введених в експлуатацію об’єктів прийняла міська рада на позачерговій сесії.

Мова про об’єкти, збудовані чи відремонтовані за гроші з обласного бюджету. Після введення в експлуатацію область передає їх у власність громади нашого міста.

Перший об’єкт —  стадіон КЗ «Дитячо-юнацька футбольна школа «Надія» Кам’янської міської ради». Він був збудований в 2019 році. Приймає новий стадіон на власний баланс комунальний заклад «Дитячо-юнацька футбольна школа «Надія».

По-друге, будівництво навчально-виховного комплексу на території КЗ «Середня загальноосвітня школа №27» Кам’янської міської ради по вулиці Залізняка. Новий сучасний дитсадок передається у власність школі №27.

Третій об’єкт – відновлена капітальним ремонтом в 2018-19 роках будівля спорткомплексу, розташована за адресою: м.Кам’янське, вул.Залізняка, 19 Дніпропетровської області. В рішенні міської ради об’єкт називається «Реконструкція будівлі «Палац тенісу» КЗ «Спортивний комбінат «Прометей» КМР у м.Кам’янське». Раніше роботи на об’єкті в різних інформаційних джерелах називались то капремонтом, то реконструкцією, то навіть капітальною реконструкцією.