Кам’янське спокійно готується до можливого піку зараження коронавірусом

Кам’янське готове до боротьби з коронавірусом – про це кажуть і міська, і обласна влада. Поліція висловлює вдячність громадянам за спокій та розуміння ситуації.

Автор: Валентин Фіголь.

Про готовність міста зустрічати коронавірус йшла мова на нараді в міській лікарні №7, в ході якої обговорювали алгоритм дії влади в умовах карантину. Ця лікарня – базова в лікуванні пацієнтів із коронавірусною інфекцією.

 «Ми готові до боротьби з коронавірусом», — повідомив Андрій Білоусов, міський голова, розповідаючи про засоби, які є в розпорядженні медицини міста. У Кам’янському сформовано 11 медичних мобільних бригад, які працюють з пацієнтами різних груп.

 «Сьогодні ми переконалися в тому, що 7-ма лікарня в Кам’янському та медичний персонал готові працювати. Видно, що місто їх підтримує, прийняті правильні рішення. Приємно бачити, що міська влада тут добре працює. Розуміє пріоритети», – так охарактеризував ситуацію в Кам’янському Святослав Олійник, голова Дніпропетровської облради. Він разом з керівництвом рятувальників, медиків та санітарних медиків перевіряв готовність до роботи в умовах карантину міст області.

 «Найголовнішим і дієвим способом уникнути інфекції є самоізоляція. Кам’янському в цьому плані пощастило – у вас дуже мало людей на вулицях і жителі свідомо дотримуються карантину, а ваш склад лікарів-анестезіологів один із кращих в країні», – зазначив керівник обласного управління охорони здоров’я Валерій Сердюк.

На сьогодні в Кам’янському офіційно підтверджено 5 випадків захворювання на коронавірус. Четверо хворих – працівники ПАТ «ДМК».

Мешканці Камянського спокійно сприймають обмеження карантину, зазначила прес-офіцер міського відділу поліції Олена Тімченко. Наприклад, без ексцесів та викликів поліції на порушення карантину пройшли ритуальні процедури на Вербну Неділю. «Поліція вдячна і священнослужителям, і вірянам, які з розумінням поставились до ситуації», — зауважила офіцер поліції.

Ексцес, поки що не пов’язаний з карантином, стався сьогодні в міському відділі СБУ. Вдень хтось повідомив правоохоронців, що будівля СБУ на вулиці Г. Романової заміновано. Вулицю перекрили, персонал евакуювали, викликали фахівців… Інформація про вибухівку не підтвердилась, повідомила О. Тімченко.

Фото: 5692.com.ua