Ситуацію з поширенням коронавірусу у Кам’янському обговорили на штабі з протидії епідемії

Вчора, 21 квітня, в Кам’янському під керівництвом міського голови Андрія Білоусова відбулося оперативне засідання штабу з питань запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

Станом на ранок 21 квітня в Кам’янському зафіксовано 19 випадків захворювання на COVID-19. 14 хворих – співробітники ДМК і члени їх сімей, 4 – це люди, які приїхали з Росії та їх близький родич, а також одна жінка, яка була на зборах релігійної організації в Першотравенську.

На засіданні були присутні перший заступник мера Олександр Чернишов, начальник Кам’янського відділу поліції Андрій Пінчук і міського управління ДСНС Володимир Ярема, начальник управління охорони здоров’я міськради Наталія Ктітарова, генеральний директор міської лікарні № 7 Володимир Дьяченко, начальник Кам’янського відділення обласного лабораторного центру Валерій Яценко.

Учасники засідання заслухали доповідь заступника директора технічного з промислової безпеки ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат» Олександра Дебелого. Він запевнив керівництво міста в тому, що підприємство щодня проводить моніторинг і дотримується всіх запобіжних заходів, щоб не допустити поширення інфекції.

Володимир Дьяченко зазначив, що 7-а лікарня і медперсонал забезпечені всім необхідним. В достатній кількості є засоби захисту для лікарів і обладнання для надання кваліфікованої допомоги пацієнтам.

Обговорювався також ряд інших моментів, пов’язаних з медичним забезпеченням, карантинними та профілактичними заходами. Керівництво міста регулярно проводить подібні штаби, щоб контролювати і оперативно реагувати на ситуацію з COVID-19.