У Кам’янському від пневмонії у 7-й лікарні помер чоловік, коронавірус не знайшли

Стали відомі результати дослідження аналізів 40-річного чоловіка, що 29 квітня помер від пневмонії у 7-й міській лікарні, що є госпітальною лікарнею на період епідемії коронавірусу. «Коронавірус не підтвердився. Висловлюю щирі співчуття близьким померлого», — повідомив 30 квітня міський голова Андрій Білоусов результати ПЛР-тестування.

Також 30 квітня стало відомо про ще одного хворого на COVID-19: це жінка 30 років, що контактувала з хворою працівницею ДМК. Її діагноз підтверджений методом ПЛР-тестування, жінка знаходиться на самоізоляції.

Загальна кількість мешканців Кам’янського, у яких діагностували коронавірус, за період епідемії досягла 26 осіб. За цей час вилікувались 6 мешканців міста. У 7-й лікарні знаходяться 4 особи, ще 20 проходять лікування на самоізоляції під наглядом сімейних лікарів.

Всього по Дніпропетровській області станом на ранок 30 квітня було зареєстровано 347 підтверджених ПЛР-тестуванням випадків корона вірусної інфекції, троє мешканців області померли, — повідомляє Дніпровський обласний лабораторний центр. Ще 650 осіб знаходяться під підозрою.

Загалом за останній тиждень в області зареєстровано 152 нових випадків зараження коронавірусом. Також Лабораторний центр повідомляє, що за час епідемії в області на COVID-19 захворіли 30 медичних працівників.