Кам’янське передає реконструкцію аварійної школи в область

Рішення про передавання функцій замовника реконструкції школи №20 має прийняти міська рада Кам’янського на сесії 29 травня. А область вже оголошує перший тендер на роботи аварійній школі.

Автор: Валентин Фіголь.

Міське самоврядування передає повноваження замовника реконструкції школи № 20, в якій влітку 2019 року стався обвал фрагменту фасаду, департаменту ЖКГ та капітального будівництва  Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Рішення про це має прийняти міська рада на сесії 29 травня.

У рішенні говориться про те, що міське самоврядування доручає обласній владі за гроші обласного бюджету реконструювати школу №20 на Соцмісті.        Департамент ЖКГ Кам’янської міської ради передасть департаменту капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації проектно-кошторисну документацію і експертний звіт щодо розгляду проектної документації по об’єкту.

Після реконструкції об’єкт, за планом, буде передано на баланс комунальному закладу «Середня загальноосвітня школа №20
ім. О.І. Стовби» Кам’янської міської ради.

У міста нема грошей на реконструкцію, яку експерти ДП «Жилком» оцінили майже в 200 мільйонів гривень, пояснив необхідність такої передачі повноважень Олександр Залевський, секретар міськради Кам’янського. Область бере на себе цю роботу – то нехай депутати вирішують, чи добре це для міста. Люди ж очікують на якесь вирішення долі будівлі.

Тимчасом департамент ЖКГ та капітального будівництва Дніпропетровської ОДА сьогодні опублікував оголошення про тендер на право виконувати роботи по об’єкту «Реконструкція комунального закладу «Середня загальноосвітня школа № 20 ім. О.І. Стовби» Кам’янської міської ради за адресою: вул. Стовби, 2, м. Кам’янське».

Сума тендеру 49 мільйонів гривень. Якщо почитати перелік запланованих тендером робіт, то видно чималий обсяг робіт з демонтажу: наприклад, заплановано оббити штукатурку з 2,5 тисяч квадратних метрів стін і розібрати під 40 кубометрів цегляних стін і 3 кубометри фундаменту.