Допомога ОСББ, ремонт гойдалок та конкурс на кращу транспортну зупинку на травневій сесії міськради Кам’янського

На сесії 29 травня міська рада Кам’янського має розглянути перенесення терміну подання заявок на бюджетне фінансування для ОСББ, виділення грошей на ремонт елементів благоустрою та дозволити конкурс по відбору інвесторів для встановлення/будівництва зупиночних комплексів на території міста Кам’янське.

Автор: Валентин Фіголь.

Пропонується перенести термін подання заявок від ОСББ на співфінансування з міського бюджету робіт по ремонту та благоустрою житлових будинків з 1 травня на 1 червня. Продовження потрібне через карантин, який призупинив чимало процесів в бізнесі, пояснив Дмитро Губський, начальник відділу взаємодії з ОСББ та органами самоорганізації населення.

Співфінансування відбувається за міською Комплексною програмою підтримки ОСББ: Об’єднання придумує ідею поліпшення своїх житлових умов (ремонт даху, встановлення системи «Розумний ліфт» тощо), подає заявку і збирає певний відсоток грошей (залежно від проекту) від кошторису ідеї. Решту платить міський бюджет.

Також на сесії буде розглянуто виділення 3,5 мільйонів гривень на ремонт об’єктів благоустрою на прибудинкових територіях. Про це розповів Олег Максименко, директор департаменту ЖКГ та капітального будівництва Кам’янського.

Елементи благоустрою, згідно закону «Про благоустрій…» — це і покриття доріг, і огорожі, і дерева, і фонтани, і ослони, і обладнання дитячих та спортивних майданчиків, і майданчики для збирання сміття. В зазначеному рішенні мова про ті об’єкти, які розташовані біля житлових будинків.

Ще одна новація в сфері благоустрою виноситься на розгляд травневої сесії. Це – конкурс серед інвесторів, які бажають побудувати нові зупиночні комплекси на зупинках громадського транспорту.

Справа в тому, що приблизно 100 зупинок громадського транспорту в місті не відповідають вимогам сучасності, розповів О. Максименко. Тому пропонується провести конкурс серед бажаючих зробити нові, сучасні зупинки за проектами, затвердженими міським управлінням архітектури. Певно, проектом рішення будуть передбачені торгівельний об’єкт та рекламні площини, прогнозують депутати міськради, обговорюючи рішення в комісіях.