День памяті про переоцінену війну, дорожніх незручностей та бізнес-неприємностей в Кам’янському

В день памяті про напад військ Третього Рейху на СРСР, в Кам’янському тривали роботи з благоустрою пішохідних переходів та ремонтного-дорожні роботи.

Лівобережжя майже весь день залишалось без води через аварію на водогоні.

Місцевому підприємцю, як стало відомо сьогодні, доведеться заплатити майже півмільйона гривень за не допуск інспекторів з праці.

Автор: Валентин Фіголь.

Тривають роботи з благоустрою в Кам’янському. На проспектах косять траву. В сквері повикорчовували саджанці, посохлі після капремонту.

Сьогодні продовжувались роботи по встановленню нових пішохідних переходів на проспекті Шевченко. Відбувається демонтаж старих бордюрів, фрагментів асфальтного покриття дороги. Нові бруковані переходи, схоже, виконуватимуть роль «лежачого поліцейського».

З понеділка почались роботи з заповнення асфальтом дірок, які були повирізувані дорожніми ремонтниками на минулому тижні по Ювілейному проспекту від «Аврори». Кілька днів водії маневрували поміж вирізаними шматками дороги, з нетерпінням чекаючи продовження ремонту.

Вранці сталася аварія на магістральному водогоні, що живить лівобережжя міста. Аварію було ліквідовано аж під вечір, і комунальники повідомили про початок заповнення водою системи водопостачання житлового масиву, де мешкає близько 9 десятків тисяч кам’янчан.

Підприємець сплатить до місцевого бюджету 417,3 тисяч гривень. штрафу за недопуск інспекторів праці відділу праці та соціально-трудових відносин Кам’янської міської ради. Про це сьогодні повідомила прес-служба міської ради.

Дніпропетровський окружний адміністративний суд відмовив підприємцю в визнанні протиправною та скасуванні постанови, винесеної начальником відділу праці та соціально-трудових відносин Кам’янської міської ради. Рішенням суду підтверджено повноваження та законність дій інспекторів праці під час інспекційних відвідувань роботодавців нашого міста на предмет офіційного працевлаштування.

Санкція за недопущення до проведення перевірки з питань додержання законодавства про працю, створення перешкод у її проведенні під час фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору – штраф від 75 568 гривень.

«Проведення інспекційних відвідувань має на меті соціальний захист працюючого населення (право на лікарняний, відпустку, мінімальні соціальні гарантії, своєчасну виплату заробітної плати та страховий стаж), наповнення бюджетів усіх рівнів податками та Пенсійного фонду України», — підкреслила прес-служба.

22 червня 1941 року почались бойові дії, ще недавно відомі як Велика Вітчизняна війна. З часом події з червня 1941 по травень 1945 було переоцінено суспільством.

«Сьогодні почався один з етапів Другої Світової війни. Важливий, вирішальний, але один з. На початок червня Англія зі змінним успіхом воювала вже два роки, Франція встигла частково капітулювати, частково піти в підпілля, поляки розбиті але не здаються, США щосили збирають гроші на армію і лендліз, а СРСР ось уже два роки як підтримує Німеччину, окупував Польщу і Прибалтику (з депортаціями, розстрілами та іншими принадами комунізму), отримав по зубах в Фінляндії і думає коли б вдарить по німцях …

… І тут почалася війна», — так сьогодні оцінює ту війну український історик Віктор Заславський, родом з Камянського.

Суспільство здавна користується, за потреби, лозунгом про те, що без минулого нема майбутнього. А будь яка історична дата – незайвий привід згадати ще кілька історичних лозунгів. Про те, що все повторюється, змінюючись від трагедії до фарсу. Про те, що ніхто не вчиться на чужих помилках. Про те, що історію пишуть переможці.