Кам’янське «наводить красу», чекає на посла Казахстану і популяризує себе у відео

Місто змінюється просто на очах. Практично щодня виникають, назавжди міняють зовнішній вигляд та зникають якісь об’єкти благоустрою. Таким, як побачить Кам’янське завтра посол Казахстану, міста з часом вже не буде. Ось тому бібліотекарі почали записувати і пропонувати в мережі відеорозповіді про місто, щоб познайомити людей з Кам’янським.

Автор: Валентин Фіголь.

Місто наводить красу

В цілому територія Кам’янського утримується в задовільному стані. Такий висновок озвучив Андрій Білоусов, міський голова, після тригодинного об’їзду усіх мікрорайонів Лівого берега, Дніпробуду, Черемушек, Соцмісто, БАМ і центральної частини Кам’янського.

«Я сам практично щодня проводжу об’їзди і піші обходи нашого міста, а також раз на два-три тижні роблю об’їзд  з підлеглими, щоб вказати на наявні недоліки. Ми своєчасно проводимо покоси трави і прибираємо сміття. Є питання по окремим ділянкам, і я висловив зауваження, які необхідно усунути найближчим часом. Наше завдання ‑ стежити за тим, щоб місто було чистим і прибраним, щоб усім нам було приємно в ньому жити», — сказав міський голова.

Сьогодні продовжувались роботи з прибирання буряну на клумбах в сквері проспекту Свободи. Охайні клумби, зазначають мешканці міста. Дехто переживає, що квіти посаджені занадто рідко і більше потерпатимуть від спеки.

Триває демонтаж гаражів на підтоплених територіях біля закритого стаціонару колишньої медсанчастини ПХЗ. Власники вцілілих гаражів кажуть, що демонтажників оце не видно десь із півмісяця. «Може, прищучили?..» — жартують автомобілісти.

Посол Казахстану завітає у гості

Завтра, 4 липня, очікується візит посла Казахстану Дархана Калєтаєва в Кам’янське. За офіційною інформацією, вранці він відвідає музей історії міста, де в експозиції чимало речей та документів, присвячених відносинам нашого міста з Казахстаном. Колись тут вчився і жив президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв.

Після музею посол побуває в колишньому СПТУ 22, де навчався майбутній лідер казахів. Пан Калєтаєв поспілкується з педагогами, подивиться експозицію музею закладу, де видатному казаху (казахи пишуть «казак», Казакстан) приділено чимало уваги.

Потім посол зробить візит на доменний цех ДМК.

Після цього відбудеться волейбольний матч між спортсменами міської федерації волейболу та волейбольною командою Республіки Казахстан.

І бібліотека, і відеотека

Цикл пізнавальних відеороликів про місто пропонують переглядати в інтернеті бібліотекарі Кам’янського.

В коротких відеороликах автори розповідають про історію нашого міста, його розвиток, розбудову, визначні пам’ятки та видатних мешканців. Розповіді зацікавлять не лише дітей, а й дорослих, сподіваються організатори. .

Переглянути відео можна за посиланнями: БібліоЧат Кам’янЧат та у мережі Facebook.