Реконструкція скверу на проспекті Свободи в Кам’янському продовжується

Черговий етап реконструкції скверу центрального проспекту Кам’янського почався 20 липня. Сьогодні  по проспекту Свободи демонтували бордюри та обрізали дерева. Це стартували роботи з реконструкції частини скверу від початку перетину проспекту Свободи з проспектом Аношкіна до площі Визволителів.

Автор: Валентин Фіголь.

Роботу замовив департамент ЖКГ міської ради. З департаментом екології реконструкцію погоджено, повідомив директор департаменту Юрій Лисяк.

Початок робіт проінспектував міський голова Кам’янського Андрій Білоусов.

«Сьогодні ми приступили до чергового етапу реконструкції скверу в центральній частині міста. Проект передбачає укладання тротуарної плитки, реконструкцію фонтану, будівництво нових зон відпочинку та ігрових майданчиків, сучасне освітлення і заміну лавок. Також ми проведемо демонтаж аварійних дерев вздовж скверу, які є загрозою для трамвайної лінії і проїжджої частини, і висадимо молоді декоративні дерева і кущі», — сказав міський голова.

У повному обсязі роботи планується завершити до листопада поточного року.

Роботи були заплановані давно: ще у вересні 2019 року департамент ЖКГ провів тендер на суму 33,4 мільйони гривень на капітальний ремонт цієї ділянки скверу.