Влада Кам’янського будує нові спортмайданчики та переселяє погорільців

Деякі офіційні події минулого тижня дають уявлення про те, чим, зокрема, займається міське самоврядування. Наприклад, вирішує проблеми мешканців будинку по вулиці Дубініна, який згорів 14 червня.

Автор: Валентин Фіголь.

Допомога погорільцям

Нагадаємо, влада Кам’янського оперативно відреагувала на цю надзвичайну ситуацію. З міського бюджету були виділені кошти в розмірі 5 мільйонів гривень на придбання рівноцінного житла та проведення ремонту. Також погорільцям виділили матеріальну допомогу на переоформлення документів і першочергові потреби. Паралельно міською владою постраждалим пропонувались квартири, які наразі перебувають в комунальній власності міста.

Виконком міської ради на тому тижні затвердив списки осіб для виплати грошової компенсації за втрачене житло. Крім того, постраждалим буде виплачено по 30 тис. грн на проведення ремонтних робіт. Міськвиконком також визначив розмір грошової допомоги на проведення ремонтних робіт особам, яким буде надано рівнозначне житло — 50 тис грн.

22 липня А. Білоусов вручив ордери на квартири сім’ям, які погодилися взяти житло з комунальної власності.

«Я вітаю вас з цією знаковою подією. Бажаю, щоб ви жили довго і щасливо, і всі біди обходили вас стороною», — сказав міський голова.

Протягом двох тижнів решта власників згорілих квартир отримають на свої особисті банківські рахунки кошти на придбання рівноцінного житла та ремонт.

«Ми дуже вдячні міському голові і всій його команді за те, що не залишили нас в біді, відразу розподілили по гуртожитках, надали грошову допомогу та продукти харчування. Ми з оптимізмом дивимося в майбутнє. Це початок нового життя», — сказала одна з потерпілих від пожежі Марія Шарай.

Ще кілька стадіонів

У Кам’янському стартували роботи з будівництва багатофункціональних стадіонів. Сучасне футбольне поле зі штучним покриттям (90х45) і стадіон з гумовим покриттям (40х20) для занять баскетболом, волейболом і тенісом почали будувати на житловому масиві Черемушки, поруч з 18-ю школою. Спортивний комплекс буде обладнаний біговими доріжками, трибунами, сучасним LED освітленням, майданчиком для воркаута.

Подібний проект зараз реалізується в селищі Карнаухівка, де планують відкрити філіал ДЮСШ з секціями боксу, боротьби, футболу і інших видів спорту.

«Ми продовжуємо покращувати спортивну інфраструктуру нашого міста. Минулого року ми відкрили спортивний багатофункціональний комплекс «Надія» на третьому мікрорайоні лівого берега, відкрили два плавальних басейни в лівобережних школах і Палац тенісу СК «Прометей» після реконструкції. Ведемо будівництво нової спортивної арени «Євробаскет». Незабаром будемо починати будівництво спорткомплексу на проспекті Конституції, і ще один спортивний комплекс будемо будувати на лівому березі. Ряд спортивних споруд ми введемо в експлуатацію вже цього року, частину–завершимо в наступному. Таким чином, у кожному районі міста в нас будуть великі багатофункціональні спортивні комплекси, де буде все необхідне для занять спортом людей будь-якого віку», — сказав Андрій Білоусов, міський голова.