До уваги мешканців Кам’янського: тимчасово не працює ЄДР

З 5 по 16 серпня не працюватиме Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

Як повідомили в Центрі надання адміністративних послуг Кам’янського, у зв’язку із впровадженням оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, з 5 по 16 серпня функціонування діючого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру буде припинено. Зупинка роботи ЄДР відбувається відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 14.07.2020 №2409/5 «Про деякі питання впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»: https://minjust.gov.ua/n/22599 ,

У період впровадження оновленого ЄДР прийом документів, що подаються для державної реєстрації (в т.ч., припинення, внесення змін тощо) юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, оформлення витягів не здійснюватиметься.

Розгляд документів, поданих для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань до періоду впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру та сплив строку розгляду яких припадає на відповідний період, здійснюється державними реєстраторами юридичних осіб, фізичних осіб –підприємців та громадських формувань до 18 години 7 серпня 2020 року.

Хто подав документи на реєстрацію якраз перед оновленням програмного забезпечення ЄДР – отримає відмову з реєстрації з технічних причин і муситиме знову подати заяву на реєстрацію після оновлення ПО. Але адміністративний збір вдруге претендент на реєстрацію не платитиме.