Плани влади Кам’янського щодо ремонту деформаційних швів на мосту та реконструкції лівобережного парку

Тендери на ремонт ще одного деформаційного шва на мосту через Дніпро та на реконструкцію лівобережного парку провів департамент ЖКГ та капітального будівництва міськради. Інформація про публічні закупівлі названих робіт оприлюднена на офіційному сайті міськради Кам’янського.

Автор: Валентин Фіголь.

Ще один шов мосту відремонтують

Торік через ремонтні роботи практично все літо було частково перекрито рух на мосту через Дніпро: то термодеформаційні шви міняли, то півдороги капітально ремонтували. В цьому році поки що було тільки проведено ямковий ремонт.

Днями стало відомо, що ще в липні департамент ЖКГ та капітального будівництва провів тендер на поточний ремонт  деформаційного шву ДШ №1.2п споруди №1 збудованої частини мостового переходу через річку Дніпро.

Запропонована департаментом вартість робіт – 5,2 мільйони гривень. В конкурсі перемогло ПрАТ «Металургпромжитлобуд», запропонувавши виконати цю роботу на 60 тисяч гривень дешевше.

Цей підрядник не вперше ремонтує деформаційні шви на мосту. Торік силами «Металургпромжитлобуду» було відремонтовано 3 термодеформаційних шва. Слід зауважили, що один шов проходить впоперек всього мосту. Але він розділений на дві половини, кожна з яких ремонтувалась окремо. Тому можна вважати, що було відремонтовано 6 таких половинок.

Коли почнеться ремонт в цьому році – поки що невідомо. Нагадаємо, в минулому році останній фрагмент шву було відремонтовано до початку грудня.

Попереду – реконструкція лівобережного парку

В цьому році очікується початок ще одного масштабного проекту – реконструкції лівобережного парку відпочинку. Тендер на цю роботу було проведено департаментом ЖКГ наприкінці липня. Розрахована вартість реконструкції – 79, 21 мільйонів гривень з міського бюджету.

Як розповіла Юлія Саєнко, начальник міського управління архітектури, реконструкція має бути справді грандіозна: територію парку планується збільшити приблизно в 4 рази. Парк займатиме місце аж до мосту через дренажний канал і до проспекту Металургів.

«Розбудова зон відпочинку свідчить про розвиток населеного пункту», — зауважила архітектор Кам’янського.

Отже, тендер проведено, перемогло ТОВ «БУДІВЕЛЬНО-РЕМОНТНА ГРУПА «ЖИТЛОБУД», запропонувавши на 20 тисяч гривень менше. Переможець – приватне підприємство, зареєстроване в Кам’янському.

Раніше, вносячи чергові зміни до Програми соціально-економічного розвитку міста, представники виконавчої влади зазначали: реконструкція парку почнеться в 2021 році, а в цьому році буде замовлено проект.

Також департамент ЖКГ оголосив конкурс на технічний нагляд за реконструкцією. Вартість нагляду – 1 мільйон гривень. Конкурс ще не проведено.