Прочистка каналізації, світлофор на Аношкіна-Шевченка та антинасильницький вебінар для медиків в Кам’янському

Прочистка каналізації за допомогою нової каналопромивочної техніки привернула сьогодні увагу мешканців вулиці Алтайська.

Вільний рух як в трубах, так і на дорогах – турбота комунальників. Сьогодні департамент ЖКГ міста закінчив прийом заявок на тендер з встановлення світлофорного об’єкту на перехресті проспектів Аношкіна та Шевченко.

Свобода важлива не лише в комунікаціях, а й у людських стосунках. Насильство позбавляє свободи. До розмови про роботу з жертвами насильства запрошують місцевих медиків громадські радники.

Автор: Валентин Фіголь.

Що там є у каналізації, цікавляться мешканці міста, аж репортажі про це в соцмережі роблять.

«Вчера вытащили комок то ли волос то ли собачьей шерсти, — поділилась враженнями від роботи комунальників мешканка будинку 36 по вулиці Алтайській Людмила Глок. — Слесари говорят, что работы выше крыши каждый день».

Нова каналопромивочна машина Witerna 8000 на шассі Ford Cargo 1833 DC 4х2 Евро 5 на КП ДОР «Водоканал Кам’янського» працює нещодавно. Але справляє враження на споживачів ефективністю. Машина вимиває струменем води все з каналізаційних труб, розповідають свідки. Наприклад, жмутки якоїсь жирної маси, спресовані в брикети…

«Одно пугает: трубы-то старые.45 лет как проложены. Агрессивная среда — то, се.. А тут мочевиной под давлением их шкурят.. Ох. страшно!» — переживає пані Глок.

Про те, що область подарує водоканалу каналопромивочну техніку, була мова ще як підприємство належало Кам’янському. І тоді депутати міськради в комісіях висловлювали побоювання, що нова машина може порвати старі комунікації нашого міськводоканалу.

Машину передали водоканалу в листопаді минулого року. Досі про скарги на пошкодження каналізації не було чути.

Тимчасом сьогодні департамент житлово-комунального хазяйства та капітального будівництва Кам’янського завершив прийом документів на тендер з встановлення світлофорного об’єкту на перехресті проспектів Аношкіна та Шевченка:  https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-07-20-001002-c.

Вартість тендеру – 4,8 мільйони гривень. Конкурс починається 14 серпня.

На вебінар для медичних працівників запрошує земляків громадський радник з Кам’янського Дмитро Калінін. Вебінар «Алгоритм дій у випадку звернення постраждалої від насильства в умовах пандемії» відбудеться 14 серпня, о 14:00.

«Це безкоштовно і відкрито, і доєднатись може будь-хто, для кого ця тема важлива», — наголосив Д. Калінін.

Посилання на ZOOM-кімнату — https://us02web.zoom.us/j/8125881968
Ідентифікатор конференції: 812 588 1968

Захід відбувається в рамках проекту «Підтримка малих громад в умовах COVID-19» ГО «Асоціація громадських радників України» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».