Бюст Брежнєва в Кам’янському перенесуть трохи північніше

Бюст Брежнєва в Кам’янському перенесуть трохи північніше

Про майбутній переїзд бюсту Брежнєва в верхній частині скверу проспекту Свободи в Кам’янському заговорили ввечері 9 вересня. Бюст трохи змінить містоположення, кажуть представники влади.

Автор: Валентин Фіголь.

Приготування до переміщення бюсту Леоніда Брежнєва люди помітили 9 вересня. На кількадесят метрів північніше було встановлено постамент, схожий на той, на якому стоїть бюст з 1976 року.

Бюст буде переставлено на новий постамент, повідомила в соцмережі Марина Ковтунець, помічниця міського голови Кам’янського. На його колишньому місці буде споруджено новий об’єкт.

Про те, що монумент зазнає змін, попереджали представники міського самоврядування ще на початку робіт в сквері проспекту Свободи. Доля бюсту – сюрприз, інтригував тоді земляків Костянтин Саусь, заступник міського голови, але влада з повагою поставиться до історичного об’єкту…

Щодо місця, яке сьогодні займає постамент з бюстом – тут буде споруджено арт-об’єкт з державною символікою, який стане архітектурною окрасою Кам’янського, зауважив тоді К. Саусь.