Профілактика коронавірусної інфекції та пропаганда здорового способу життя в Кам’янському

Протидія розповсюдженню коронавірусної інфекції – це не лише захист та дезинфекція, а й активізація імунітету, нагадують фахівці. А фізкультура – ефективний засіб підтримки імунітету.

Автор: Валентин Фіголь.

Карантинні новини

На цьому тижні в Кам’янському на коронавірус хворіє 21 людина. З початку епідемії в місті зареєстровано 102 лабораторно підтверджених випадки коронавірусної хвороби. З них 77 людей одужали, 4 — померли.

Наразі 5 інфікованих пацієнтів проходять лікування в інфекційному відділенні 7-ї міської лікарні, 16 — вдома під наглядом сімейних лікарів.

З метою профілактики поширення серед студентської молоді Кам’янського випадків COVID — 19 спеціалістами міського медичного центру здоров’я та медицини спорту в учбових закладах міста проведено заходи на тему: «Запобігання захворювання на COVID — 19». Під час лекцій фахівці нагадали правила користування масками, антисептиками, рукавичками.

Захисні маски, акцентували фахівці, варто міняти, як тільки вони стануть вологими чи забрудняться. Чхати й кашляти треба, прикриваючись хустинкою, уникати тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель.

З підвищеною температурою тіла, кашлем і утрудненим диханням медики рекомендують якнайшвидше звернутися до лікаря та повідомити йому попередню історію подорожей.

Рекомендується наскрізне провітрювання приміщень та проведення вологих прибирань із використанням дезінфекційних засобів у приміщеннях.

Рух заради здоров’я

Активність, як компонент здорового життя – відомий засіб активації імунітету. Від імунітету, як кажуть лікарі, залежить здатність організму опиратись хворобам.

Вранці 18 вересня на майдані Калнишевського відбулась молодіжно-спортивна руханка «Sport life 2020», приурочена до 270-ї  річниці заснування міста. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту міської ради.

Руханку проводила керівник студії сучасного танцю «Fleur», хореограф Євгенія Кірік.

У заході взяли участь учні дитячо-юнацьких спортивних шкіл,студенти вищих та професійно-технічних навчальних закладів міста.

Напередодні, 17 вересня, з нагоди заснування в Кам’янському товариства з веслування, на території міського пляжу відбулася урочиста регата. У показовому виступі взяли участь чемпіони, заслужені майстри спорту з академічного веслування, вихованці ДЮСШ, комплексних спортивних установ і клубів міста.

Учасників заходу, глядачів, спортсменів та їхніх батьків привітав Кам’янський міський голова  Андрій Білоусов.

«Цей чудовий вид спорту існує в нашому місті з 1893 року. Багато поколінь наших спортсменів досить успішно займалися веслуванням. Я вдячний всьому тренерському колективу за професіоналізм, і батькам, які підтримують дітей в їх прагненні займатися веслуванням. Бажаю нашим спортсменам міцного здоров’я і досягнення нових вершин», — сказав А. Білоусов.

Також міський голова передав веслярам 4 нових човни каное і ще 2 гребних тренажера «Концепт», на яких спортсмени тренуватимуться в зимовий період. Спортивне оснащення дасть поштовх у розвитку даного виду спорту і допоможе тренерам у вихованні нових чемпіонів.