Бульки в трубах, «завислий» карантин та концерт на честь захисників України в Кам’янському

Навчальні заклади міста поки що не переводяться в онлайн-режим. Тимчасом Кам’янське живе буденними осінніми справами: теплопостачальники перевіряють комунікації, юні музики вже святкують День захисника України.

Автор: Валентин Фіголь.

Навчальні заклади Кам’янського з 15 жовтня не підуть на дистанційну форму навчання – нема відповідного рішення міської комісії з ТБ та НС, повідомив Ігор Задорожній, керівник інформаційно-аналітичної служби міськради.

Рішення на державному рівні щодо переходу шкіл на дистанційне навчання з 15 жовтня – це рекомендації для органів місцевого самоврядування, нагадала Тетяна Завгородня, заступник міського голови з гуманітарних питань. Спочатку відповідне рішення має прийняти обласна комісія з ТБ та НС. А потім – міська…

Ні обласна, ні міська комісії з цього питання сьогодні не збирались, повідомив І. Задорожній. Отже, з 15 жовтня школи працюватимуть в штатному режимі, з урахуванням карантинних обмежень, затверджених раніше.

Тимчасом життя в місті йде своїм ходом. Продовжуються гідровипробування міських комунікацій теплопостачання. Сьогодні вдень булькало в трубах опалення на «горплощадці», а на вулиці Долматова, якраз за руїнами колишнього ЖКУ ПХЗ, теплопостачальникам довелось розривати трубопровід в пошуках аварійної ділянки.

В музичному коледжі сьогодні відбувся концерт, присвячений святам Покрови та Дню захисника України, які відзначаються завтра, 14 жовтня.

Концерт давали учні та викладачі музичного коледжу, а також юні декламатори віршів. Звучали пісні та вірші патріотичної тематики – про війну, втрачені життя, понівечені людські долі.

Глядачі в залі розсідались, дотримуючись соціальної дистанції.