Аврали на комунікаціях, протестуючі підприємці та згадки про закриття церков у Кам’янському

Аварійно-відновлювальними роботами на транспортних та теплокомунікаціях, участю місцевих підприємців в акції протесту в Києві та нагадування про те, як радянська влада закривала в Кам’янському культові заклади відзначився перший день зими.

Автор: Валентин Фіголь.

Трамвай маршруту №2 всю першу половину дня 1 грудня ходив тільки від зупинки «Маяковська» до БАМу. Бригада капітального ремонту шляхової служби КП «Транспорт» проводила нагальні ремонтні роботи. Міняли хрестовину трамвайного роз’їзду на перехресті проспектів Свободи та Аношкіна. Хрестовина раптом тріснула, розповіли трамвайники. І добре, що фахівці вчасно виявили це.

Тимчасом аварійні бригади комунальних теплопостачальників в центрі міста теж проводили аварійні роботи на теплотрасах. Аварійні витоки теплоносія довелось викачувати в зливову каналізацію, а тротуари у дворах з розритими теплотрасами прикрасились новими ямами.

Група підприємців з Кам’янського сьогодні бере участь у всеукраїнській акції протесту, яка вже отримала гучну назву «податковий Майдан». Підприємці з різних регіонів України зібрались у столиці, щоб вимагати від держави перегляду курсу на фіскалізацію всіх товарних операцій ФОПів. Підприємці вважають, що вимогою детально документувати свої закупівлі влада знищує малий та середній бізнес. Також бізнесменам не подобаються обмежувальні заходи влади щодо епідемії.

В Києві наразі зібралось приблизно 50 тисяч протестувальників, повідомляє підприємець з Кам’янського Андрій Нестеренко. Протестувальники, як видно на фото кам’янчанки Тетяни Лихенко, навіть своїм виглядом протестують – носять маски нижче носа.

«1 грудня 1929 р. вийшла постанова президії Окружного виконкому України про закриття в Кам’янському православної церкви, костелу, синагоги та кірхи, — нагадали землякам фахівці централізованої бібліотечної системи. — У конфіскованих приміщеннях ухвалювалося відкрити: книгосховище — в церкві, інтернаціональний клуб німців, євреїв і білорусів — у синагозі, піонерський клуб — у кірсі, польський клуб — у костелі».