Кам’янське опинилось у фокусі уваги обласної влади

Облдержадміністрація Дніпропетровщини наглядає за приведенням у безпечний стан об’єктів колишнього уранового виробництва і обіцяє мешканцям Кам’янського полагодити тротуари.

Автор: Валентин Фіголь.

Проект «Чисті тротуари» та інші питання благоустрою міста обговорили Олександр Бондаренко, губернатор Дніпропетровщини, та Андрій Білоусов, міський голова Кам’янського.

О. Бондаренко продовжує серію зустрічей із новообраними мерами найбільших міст регіону. Головний меседж таких робочих нарад – лише плідна співпраця обласної та міської влади може принести високі результати.

«Говорили про благоустрій Кам’янського. Зокрема, проєкт «Чисті тротуари». Осучаснюватимуть пішохідні зони для комфорту та безпеки місцевих мешканців», — прокоментував голова ОДА зустріч з міським головою Кам’янського.

Серед інших тем наради – реконструкція спортивних об’єктів міста. Обирали список тих, які найперше потребують оновлення. Пан Бондаренко зазначив, що діти та молодь повинні мати сучасні умови для фізичного розвитку.

«Йшлося й про облаштування в місті станції екомоніторингу. За допомогою спеціальних датчиків вона вимірюватиме рівень радіації та забруднення повітря, — розповів губернатор, маючи на увазі міську стаціонарну систему екомоніторингу. — Необхідне обладнання вже придбали».

Під контролем облдержадміністрації в Кам’янському також продовжуються роботи з приведення у радіаційно-безпечний стан об’єктів уранового виробництва.

«Убезпечуємо радіаційно забруднені території колишнього Придніпровського хімзаводу у Кам’янському, — повідомив О. Бондаренко. — Наразі облаштовуються 4 контрольовані зони, там встановлюється огорожа загальною довжиною 4 км. На кожному майданчику також буде знаходитися КПП. Встановлення сучасної системи вентиляції у лабораторії ДП «Бар’єр» — на завершальному етапі».

Роботи проводяться за гроші Євросоюзу, акцентував губернатор Дніпропетровщини.