Навичкам лідерства, здорового способу життя та кібербезпеки навчається молодь Кам’янського

Онлайн-заходи з неформальної освіти під час карантину пропонує молодим кам’янчанам міське управління з питань молоді та спорту.

Автор: Валентин Фіголь.

З метою розширення уявлень про лідерство, активізації лідерського потенціалу молоді Кам’янського та розвитку критичного мислення, управління молоді та спорту  міської ради запрошує активну та цілеспрямовану молодь міста взяти участь у проектах з неформальної освіти.

Ці заходи допоможуть сформувати комфортний простір для спілкування творчої молоді з владою, для спільних дій на розвиток громади та міста, сподіваються посадовці.

Один такий онлайн-тренінг відбудеться 21-22 грудня 2020 року.

У  програмі заходу — наступні теми:

— лідерство;
— критичне мислення;
— від ідеї до проекту (написання грантів та проектів) тощо.

До участі у заході будуть залучені кращі спікери нашого міста, які будуть готові поділитися своїми знаннями з молодим поколінням Кам’янського.

На тренінг запрошуються молоді люди віком від 16 до 35 років. Усі учасники мають заповнити гугл-форму, зазначивши мотиваційні цілі участі у заході. Після відбору до участі буде запрошено 20 осіб.

Організаторами молодіжного освітнього семінару-тренінгу є управління молоді та спорту Кам’янської міської ради, спільно з Молодіжною радою міста та Громадською організацією «Івент Простір».

Дедлайн: 17 грудня 2020, 18-00.

Питання можна задавати по телефону: 098-827-12-15, Аліна.

Дистанційні навчальні заходи відбуваються в Кам’янському доволі часто. Міське самоврядування реалізує освітницький проєкт «100 хвилин для молоді».

Наприклад, 5 грудня молодь поповнювала свої знання про здоровий спосіб життя із заступником директора дитячої юнацько-спортивної школи №4  Дар‘єю Кравець. Спікер розповіла про сучасні міфи здорового способу життя, способи підтримки свого тіла у чудовій формі.

Активною частиною зустрічі стала руханка перед екранами монітору. Дар‘я провела стречінг для молоді: вправи для м’язів шиї, плечей та спини. Ці вправи корисно повторювати регулярно, адже сучасна молодь багато свого часу проводить за комп’ютером. Також спікер відповіла на питання, які турбували присутніх.

Ще на початку грудня в межах проєкту «100 хвилин для молоді» відбулась онлайн-зустріч з головним спеціалістом управління молоді та спорту міської ради — Аліною Жиронкіною. Багато було почуто цікавих ідей щодо розвитку молодіжної політики у місті.

А 9 грудня відбувся онлайн-семінар на тему кібербезпеки, на якому молоді люди розбирали ризики, що виникають під час користування інтернетом, різні способи ошуканства та вербовки у віртуальній реальності.

Фахівці управління готові підтримувати та допомагати в реалізації молодіжних креативних ідей, наголосила посадовець.