Перелік «постійних» стихійних звалищ в Кам’янському поповниться офіційно

Додати ще 4 локації до переліку стихійних звалищ, які регулярно прибираються за бюджетні гроші – таке рішення розгляне міськвиконком Кам’янського на засіданні 16 грудня.

Автор: Валентин Фіголь.

Збільшити перелік об’єктів, санітарне утримання яких здійснює
департамент екології та природних ресурсів Кам’янської міської ради, пропонується виконавчому комітету міськради. Про це йдеться в проекті рішення «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 23.01.2020 №4 «Про санітарне утримання території міста» зі змінами».

Проект серед інших питань обговорювали 14 грудня на попередньому розгляді порядку денного засідання міськвиконкому, запланованого на 16 грудня.

Мова про стихійні звалища на території міста, пояснив Володимир Кремінь, член міськвиконкому, заступник директора департаменту екології Кам’янського. На ці звалища звертає увагу підлеглих міський голова Андрій Білоусов під час об’їздів міста, розповів І. Кремінь. Є такі звалища, які накопичуються постійно: комунальники тільки приберуть сміття – люди знову натягають…

В місті існує навіть перелік таких звалищ, затверджений офіційно, рішенням міськвиконкому. В рішенні «Про санітарне утримання території міста» такий перелік регулярно оновлюється. Досі в переліку було 63 стихійних звалища. Опікується організацією прибирання департамент екології міськради.

 Наразі виконавчому комітету міськради Кам’янського пропонується додати до переліку стихійних звалищ, які прибираються за бюджетні кошти, ще 4 локації. Це «зелена зона», розташована між ДНЗ №26 «Золота рибка» (вул. Медична, 3а), музичною школою №5 (вул. Медична, 3б)
та ЦУМом (просп. Тараса Шевченка, 9), дві ділянки, розташовані в районі буд. №18а по вулиці Тихій на околиці Соцміста, «зелена зона» вздовж пішохідних доріжок, які з’єднують вулиці Одеську та Алчевську, та ділянка між провулком Дніпровським та залізницею в Романково.

Якщо міськвиконком затвердить проект рішення, то в переліку стихійних звалищ, які прибираються за бюджетні гроші, буде 67 об’єктів.