Кам’янський міський голова Андрій Білоусов висловився з приводу зміни керіництва Управляючої компанії

Ситуацію з приводу зміни керіництва на комунальному підприємстві Управляюча компанія з обслуговування житлоого фонду мер Андрій Білоусов пояснив у себе на сторінці Facebook:

«Шановні мешканці міста! Хочу спростувати всі чутки та внести ясність у ситуацію стосовно звільнення директора КП КМР «УКОЖФ». Я прийняв рішення змінити керівника комунального підприємства, яке несе відповідальність за стан житлового фонду. Підстав для звільнення директора вистачає, і всі вони досить вагомі:

незадовільна робота підприємства, невиконання доручень, спрямованих на покращення стану та обслуговування житлового фонду, систематичне ігнорування звернень, які надходили від городян, та інше.

Щоб зберегти та налагодити роботу УКОЖФ, мені довелося змінити керівника.

Разом з тим хочу зазначити, що бізнес-структури з міста Дніпро, відомі всім шанувальники баскетболу та волейболу, підприємства яких працювали як субпідрядники у попереднього керівника, вкрай незадоволені звільненням Тетяни Щебетової та намагаються поновити її на посаді директора КП через суд.

Наразі вони навмисно зупинили роботу міської аварійної служби, призупинили роботу всіх двірників, підприємство з обслуговування ліфтів не працює та ще й навмисно нівечить коштовне ліфтове обладнання. Лише за останню добу вони умисно понівечили 22 ліфти. Тому звертаюсь до правоохоронних органів з проханням вплинути на ситуацію, а жителів багатоповерхових будинків прошу відповідально поставитися до збереження ліфтового обладнання. Також зараз тимчасово не надає послуги ТОВ «ЄРЦ КП».

До того ж, через підконтрольні ЗМІ ці бізнес-структури з міста Дніпро намагаються маніпулювати громадською думкою, наспіх готують сфальшовані статті з критикою на адресу керівництва міста.

Шановні кам’янчани! Незважаючи на всі ці складнощі, хочу запевнити вас, що ми впораємося з усіма цими проблемами, налагодимо роботу керуючої компанії та покращимо якість обслуговування житлового фонду».