Юні студійці Кам’янського театру перемогли у Всеукраїнському фестивалі

Дитяча театральна студія «Гармонія» під керівництвом заслуженої артистки України Марини Юрченко отримала Диплом лауреата I ступеня в номінації «Театральне мистецтво» за виставу «Леганда Нарнії».  

В театрі повідомляють, що конкурс проходив в рамках I Всеукраїнського фестиваля-конкурса дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва з міжнародною участю «NEW YEARS SPLASH FEST» в місті Умань. Із-за карантинних обмежень демонструвати виставу довелося дистанційно.

Це вже не перша нагорода в арсеналі студійців. Прем’єра вистави «Легенда Нарнії» (режисер-постановник Марина Юрчнеко) відбулася у грудні 2019 року. Цього ж року вона стала лауреатом обласного  дитячо-юнацького фестивалю «Z-ефір». А влітку 2020 року на ІІІ Всеукраїнському відкритому театральному фестивалі  дитячих та юнацьких колективів «Казки України-2020» вистава отримала дипломи в номінаціях «Краща сценографія» (художник Алла Михальчук та відеоінженірінг Ілларіон Іванов), «Кращий дует» Ясміна Курбанова і Вікторія Новак за виконання ролі Люсі і фавна Містера Тамнуса та спеціальний  приз «Приз глядацьких симпатій».

Також  відділ культури Уманської міської ради Мистецький проект «SPLASH of ART» нагородив  Подякою Марину Юрченко за вагомий внесок у справу духовного відродження, виховання підростаючого покоління, популяризацію театрального мистецтва та високий професіоналізм.

Найближчим часом  виставу «Легенда Нарнії» можна побачити 6 та 7 січня 2021 року об 11:00 на Новій сцені театра.