У Кам’янскій ДЮСШ №4 підвели підсумки роботи міської федерації тхеквондо ВТФ

Спортсмени Кам’янскої дитачо-юнацької спортивної школи №4, не дивлячись на пандемію, у 2020 році виконали практично все, що запланували.

Прийняли у себе чемпіонат області з пумсе і керугі, провели ряд заходів дистанційно, спортсмени федерації активно брали участь в міських спортивно-масових заходах.

Найкращі спортсмени отримали стипендію міського голови. Це Задорожня Анастасія, Даньшина Олександра, Дзоз Владислав, Петрова Яна, Нічволода Ірина, Курись Софія, Коробочка Валерія. Кращими тренерами за підсумками року стали — Владлен Лобанов, Андрій Стовбан, В’ячеслав Сторчак, Євген Свіжевскій.

Спортсменам федерації присвоєні масові розряди, також звання кандидатів у майстри спорту України та Майстра спорту України. Провідні спортсмени і тренери відзначені міськими нагородами.

Завдяки дії міської програми підтримки Олімпійських видів спорту федерація придбала необхідне покриття (Даянг) для проведення змагань з тхеквондо.

Була створена ініціативна група з підготовки до святкування ювілею з моменту створення федерації (1991 рік), який відбудеться в 2021 році.

На засіданні були присутні депутати міської ради Сергій Миршавка і Сергій Ворожко,

начальник управління молоді та спорту Едуард Коряк, директор КП«Спорт для всіх»  Світлана Наволочко, директор ДЮСШ №3  Микола Маймур. Гостей нагородили за підтримку Олімпійського виду спорту тхеквондо в місті Кам’янське.

Також тренерський колектив уповноважив присутніх гостей передати подяку городскому голові Андрію Білоусову. Тренерський колектив дякує усім причетним за надану допомогу і підтримку в розвитку спорту!