Молодь Кам’янського опановує телевізійне мистецтво

5 січня у хабі Центру молодіжних ініціатив молоді кам’янчани розбиралися з тим, що таке «інтерв’ю», його різновиди, особливості та секрети. Цей захід — це результат взаємодії місцевої влади, ТРК «Міська інформаційна служба» та ЦМІ задля створення успішного молодіжного телебачення, де молодь сама генерує контент для себе та своїх однолітків. 

Перші ж заняття відбулися на студії ТРК «МІС», де молодь вже спробувала себе у ролі дикторів та попрацювала з суфлером. Як зазначають учасники ТВ-команди: «Медіаобізнаність сьогодні є невід’ємною частиною нашого життя, тому ми тут й прагнемо створювати цікаві програми та передачі». 

Сьогоднішній майстер-клас проводила студентка КНУКіМ — Єрмакова Поліна.  

«Щоб інтерв’ю вдалося, потрібно щиро зрозуміти свого респондента, виявити приховані мотиви його поведінки, переконання, потреби і почуття по відношенню до предмета дослідження. В процесі розмови ми шукаємо натхнення і розвиваємо емпатію, а не зациклюємось на підтвердженні будь-яких гіпотез. Не ставтеся до цього як до типового інтерв’ю, це має бути схоже на розмову близьких друзів», — поділилася спікер.