Кам’янчанка отримала річну стипендію як провідний спортсмен Дніпропетровщини

Гросмейстер Олена Коротка з Кам’янського отримала річну стипендію як провідний спортсмен Дніпропетровської області. Про це повідомляє Дніпропетровська обласна федерація шашок.

Дана річна стипендія призначається спеціально створеною комісією під керівництвом Управління молоді і спорту облдержадміністрації і представляє собою одноразову преміальну виплату окремо спортсмену та його тренеру (тренер спортсменки — Ігор Губарєв). Провідні спортсмени області можуть претендувати на таке солідне матеріальне заохочення лише за результатами виступів на офіційних міжнародних чемпіонатах. Головним результатом стала перемога на командному чемпіонаті світу з шашок-64 серед жінок, який відбувався у жовтні 2020 року в Туреччині. Тоді Олена Коротка разом із харків’янкою Юлією Макаренковою вибороли командне «золото» ЧС.

Це лише другий раз, коли дана стипендія отримується спортсменом з шашок. Вперше таку стипендію було призначено Артему Іванову у 2014 році, коли він став чемпіоном Європи з шашок-100 з швидкої гри серед чоловіків.