Юні кам’янчани здобули перемоги на Чемпіонаті області з легкої атлетики

З 4 по 6 січня спортсмени Кам’янського змагалися на Чемпіонаті області з легкої атлетики, які пройшли у Дніпрі.

Тренер з легкої атлетики Сергій Гужва повідомив:

«У вечірній програмі другого дня змагань ( Чемпіонат області з легкої атлетики) спортсмени з міста Кам’янського, які є представниками СДЮСШОР «Метеор» змагалися у спортивній ходьбі на трикілометровій дистанції. Саме на цій дистанції було беззаперечне домінування кам’янчан. Серед дівчат 2004-2005 р.н. Чемпіонкою стала Чудненко Анна (СШ N20). Третє місце в цій категорії у напруженій боротьбі виборола юна спортсменка, десятирічна Коломієць Софія (СШ N20)

У категорії жінки та молодь впевнену перемогу здобула лідер Дніпропетровської області зі спортивної ходьби — Широкова Анастасія, яка з перших метрів захопила лідерство і до останнього метра дистанції зберегла його, зазначимо, що це її перший старт у цьому сезоні, в легкоатлетичному манежі. Друге місце, серед жінок посіла тренер-викладач ККФВ — Полковнікова Марія. Друге місце у віковій категорії (юніорки) посіла студентка ККФВ Ярослава Антоненко (тренер Марія Полковникова).

Також весь п’єдестал пошани «окупували» і наші хлопці. У категорії «чоловіки» переможцем став багаторазовий чемпіон області — Неборачок Сергій. Друге місце посів його колега по команді Черурко Олег, трете місце — Воронюк Роман. В категорії юнаки 2004-2005р.н. перше місце посів лідер збірної команди Шелепов Назар, друге місце виборов ще досить юний спортсмен — дванадцятирічний Неборачок Данило.

Від щирого серця хочу привітати спортсменів з чудовими результатами, так тримати, подальших Вам перемог та покращення своїх особистих спортивних результатів».