У Кам’янському проведено молодіжний освітній проєкт з неформальної освіти «100 хвилин для молоді»

У Кам’янському з листопада по грудень 2020 року відбувся молодіжний освітній проєкт з неформальної освіти «100 хвилин для молоді».

Молодіжний проєкт з неформальної освіти «100 хвилин  для молоді» — це альтернативний майданчик для обговорення та розвитку неформальної освіти серед молоді міста Кам’янське.

Організатор  проєкту — управління молоді та спорту Кам’янської міської ради.

Проєкт тривав 8 тижнів та реалізовувся онлайн, у зв’язку з карантинними обмеженнями. У проєкті взяли участь 47 осіб, всі вони пройшли відбір та приступили до навчання. Участь у проекті брали не тільки молоді кам’янчани, але й молодь інших міст. З Дніпропетровської області, Харківської, Миколаївської областей та Західної України.

Щосереди відбувалися онлайн-зустрічі, під час яких обговорювали питання які є важливим  для молоді міста, а саме:

— «Основи менеджменту»;

— «Фотограмотність»;

— «Кохання та міцні стосунки»;

— «Молодіжна столиця України»;

— «Здоровий спосіб життя»;

— «Правова свідомість молоді»;

— «Ораторське мистецтво»;

— «Контент менеджмент».

Після успішного проходження усіх занять, учасники отримали  сертифікат про проходження молодіжного проєкту з неформальної освіти  «100 хвилин  для молоді».

Високу оцінку роботи спікерів дали спеціалісти відділів та управління районних державних адміністрацій інших міст. Також за словами учасників проєкт вийшов дуже вдалий та корисний.

«Щиро сподіваємось, що такі проєкти стануть традиційними в нашому місті» — наголосив начальник управління молоді та спорту Едуард Коряк.