Кам’янське візьме участь у Національному конкурсу «Молодіжна столиця України»

Кам’янське візьме участь у Національному конкурсу «Молодіжна столиця України»

Національний Конкурс «Молодіжна столиця України» проводиться щороку, відзначаючи найкраще місто країни для проживання і розвитку молоді. Детальніше розповіли в управлінні молоді та спорту Кам’янського.

Ініціатива конкурсу належить Міністерству молоді та спорту України, Українському інституту міжнародної політики та Національній молодіжній раді України. Основною метою конкурсу є активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді у містах України.

Кам’янське третій рік поспіль бере участь у вищезазначеному конкурсі, за підсумками 2020 року теж було сформовано заявку. З середини грудня зацікавлена та активна молодь: Молодіжної ради міста, громадських організацій «Івент Простір» та «Молодіжна організація починаючих лідерів» розпочали роботу щодо заповнення заявки. Управління молоді та спорту міської ради не витрачало часу дарма і теж заповнювало заявку. 15 січня за підсумками підготовки заявки, відбулась зустріч щодо обговорення заявки. На зустрічі були присутні:- начальник управління молоді та спорту – Едуард Коряк; – заступник начальника управління – Наталія Кузьменко; – голова Молодіжної ради – Владислава Калениченко; – голова громадської організації «Молодіжна організація починаючих лідерів» – Владислав Кулініч; – регіональний координатор конкурсу в Дніпропетровській області – Аліна Жиронкіна.

В рамках зустрічі було досягнуто спільної домовленості і підсумкову заявку було сформовано з урахуванням усіх побажань молоді та влади. Вже наприкінці січня заявку буде відправлено на конкурс. До речі, основними завданнями конкурсу є залучення молоді до процесів управління містом, відтак – забезпечення вищого рівня відповідальності молодих людей за якість життя у містах; поширення кращих практик молодіжної роботи, обмін досвідом та залучення молоді до усіх сфер життя на місцевому і регіональному рівнях; використання європейського досвіду для покращення роботи з молоддю в регіонах України; мінімізація негативних тенденцій міграції та сприяння процесам децентралізації на місцевому рівні.

Учасники конкурсу сподіваються, що Кам’янське буде одним із кандидатів на перемогу, тому що не зважаючи на карантинні обмеження, молодь дуже активно і креативно провела 2020 рік.