Як клімат та психологія впливають на вартість яєць та буряку на Дніпропетровщині

Як клімат та психологія впливають на вартість яєць та буряку на Дніпропетровщині

«Ого, бабо, яйця подорожчали! – Так долар же ж піднявся!» – цей діалог, почутий в 90-ті на базарі, досить точно передає нюанси вітчизняного ціноутворення і сьогодні. Принаймні, так вважають фермери з Петриківського району та гуртові торговці їхньої продукцією.

Автор: Валентин Фіголь.

Січневе подорожчання курячих яєць викликало черговий спалах народного гніву в соцмережах. Споживачі звично кляли «ненажерливих куркулів», не надто дошукуючись причин росту цін.

Щодо яєць, то вони наразі дорожчають з двох причин, пояснюють фермери з села Хутірське Петриківського району. Перша – сезонна: кури зараз помітно менше несуться. Яєць стало менше – ціни зросли, бо ринок…

Друга причина – дорожчання корму для курей та іншого домашнього птаства. Літо було посушливе, зернові вродили не дуже. Зерно на харч курям коштує 65 гривень за відро! Зерна стало менше – ціни виросли, бо ринок…

«Перед морозами дехто з фермерів затискав продаж овочів, – розповідає гуртовик з Кам’янського. – Мовляв, давайте після свят… Вони знають, що морози додають до ціни овочів десь по 50 копійок за кіло». І справді, 21 січня фермери Дніпропетровщини пропонували купувати в них буряк по 4,3-4,5 гривні. Це висока закупівельна ціна для товару, який продається кінцевому покупцю за 6-7 гривень.

«Але тут є нюанс, – зазначає досвідчений гуртовик. – Морози можуть знищити частину врожаю, якщо умови зберігання невідповідні. Це фактор ризику для фермерів. А другий фактор – те, що «після свят» прокинуться всі хитрі фермери. Отже, пропозиція збільшиться – і закупівельна ціна зменшиться, бо ринок!..»

Зберігання овочів – фактор, що впливає на собівартість. Овочі, які зберігаються без штучного клімату, псуються до кінця зими. До речі, чимало фермерів досі зберігають капусту в конструкціях, званих буртами або бурдеями – ямах, накритих для термо- та вологоізоляції.

А зберігання в складах-холодильниках коштує чималих грошей, бо енергоносії дорогі. Отже, собівартість весняних овочів ростиме автоматично.

«А ще буває так: ціна піднімається – і люди починають гребти його, як під кінець світу, – акцентують фермери. – Як було колись то з часником, то з капустою, згадайте! Звичайно, якщо попит зростає – ціна продовжує рости теж, бо ринок же ж!..»