До штатної команди резерву Дніпропетровської області зарахували 34 спортсмени

До штатної команди резерву Дніпропетровської області зарахували 34 спортсмени

Понад три десятки майбутніх олімпійців зарахували до штатної команди резервного спорту Дніпропетровської області. Свою першу роботу за фахом отримала молодь від 15 до 23 років. Про це повідомив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников. 

«Розвиваємо олімпійський рух на Дніпропетровщині та підтримуємо молоде покоління спортсменів. До штатної команди взяли 34 мешканці регіону. Вони –представники 17 олімпійських видів спорту. Зокрема, легкої атлетики, плавання, дзюдо, бадмінтону, боксу, – розповів Олександр Пшеничников. – Усіх офіційно працевлаштували в управлінні молоді і спорту облдержадміністрації. Протягом року кожен отримуватиме зарплатню. Далі кандидатури переглядатимуть». 

Списки спортсменів подавали обласні федерації, узгоджувала спеціальна комісія. Більшість зарахованих на роботу – чемпіони України у своїх вікових категоріях. До штатної команди потрапила й бронзова призерка чемпіонату Європи з боксу Радмила Родіонова. А ще – переможниця Клубного чемпіонату Європи з тхеквондо ВТФ Марія Думіна.