У Кам’янському відбулось засідання громадської комісії з житлових питань

У Кам’янському відбулось засідання громадської комісії з житлових питань

3 лютого відбулось засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Кам’янської міської ради, на якому було розглянуто 5 блоків питань порядку денного.

Члени комісії розглянули понад 30 заяв мешканців міста. Серед основних питань: внесення змін до договору найму та його продовження; взяття на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов; надання кімнат у гуртожитках міста.

Так, члени комісії підтримали рішення про взяття на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов чотирьох дітей-сиріт та виділення кімнат у гуртожитках комунальної власності двом кам’янчанам.

З урахуванням рішень комісії відділом розподілу житлової площі міської ради будуть підготовлені відповідні проєкти рішень виконавчого комітету міської ради.

Як зазначила начальник відділу розподілу житлової площі міської ради Альона Скала, станом на сьогодні по місту на обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов, перебуває 480 кам’янчан. Особам, які перебувають на обліку місто виділяє вивільнені житлові приміщення, які належать до комунальної власності міста (окрім передбачених програм для відселення з житлових приміщень, придбання за рахунок субвенцій з державного бюджету та ін.).

Так, у 2019 році було виділено 10 квартир, а у 2020 році ‑ 13 квартир з житлового фонду соціального призначення, 16 кімнат у гуртожитках комунальної власності міста та 7 вивільнених житлових приміщень.