Де у Кам’янському можна безкоштовно підвищити ріень цифрової грамотності

Де у Кам’янському можна безкоштовно підвищити ріень цифрової грамотності

У 2020 році Централізована бібліотечна система Кам’янського стала одним з переможців у конкурсі громадських проєктів в межах Бюджету участі.

За проєктом «Цифрова освіта: відкриття майданчиків цифрової грамотності на базі публічних бібліотек» було отримано 14 комп’ютерів, що надало можливість оновити технічне обладнання 8 бібліотек міста, які мають досвід у проведенні курсів комп’ютерної грамотності.

Бібліотекарі й самі постійно навчаються, удосконалюючи свої знання та вміння, аби навчати потім відвідувачів. Допомогою в цьому стали освітні серіали на онлайн-платформі «Дія. Цифрова освіта»: базові цифрові навички для початківців, цифрова грамотність для вчителів, серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті», онлайн-сервіси для вчителів, оплата комуналки онлайн та інші.

Усі бажаючі отримати ці чи інші навички з цифрової грамотності можеть за адресами :

– Центральна бібліотека ім. Т.Г.Шевченка – пр. Т.Шевченка,14;

– Центральна бібліотека для дітей – майдан Калнишевського,1-а;

– Бібліотека-філія №2 – вул. Менделєєва, 5-а;

– Бібліотека-філія №3 – вул. Матросова,78;

– Бібліотека-філія №5 – вул. Харківська, 67 (л/б);

– Бібліотека-філіал №7 – бул. Дружби народів,39 (л/б);

– Бібліотека-філія №8 – вул. Стовби,1;

– Бібліотека-філія №9 – пр. Перемоги, 35 (л/б).

Всі охочі зможуть безкоштовно підвищити свій рівень цифрової грамотності, обираючи те, чого хочеться навчитися. Бібліотечні працівники, на разі необхідності, стануть помічниками та консультантами. За бажанням, набуті знання підкріплюються тестами, після проходження яких можна отримати сертифікат.