Кам’янчанам нагадують, що можна подати запит на доступ до публічної інформації, заповнивши онлайн-форму на сайті міськради

Кам’янчанам нагадують, що можна подати запит на доступ до публічної інформації, заповнивши онлайн-форму на сайті міськради

Згідно з розпорядженням міського голови Андрія Білоусова та з метою вдосконалення механізму подання й опрацювання запитів на інформацію, розпорядником якої є Кам’янська міська рада та її виконавчі органи, на офіційному вебсайті Кам’янської міської ради є доступною онлайн-форма для подачі запитів на доступ до публічної інформації.

Отже, подати запит онлайн можна за посиланням. Після натискання на кнопку «Онлайн-форма для подання електронного запиту» з’явиться форма для заповнення. Запитувач має назвати себе, вказати контактний телефон та електронну пошту, сформулювати зміст запиту (дати загальний опис інформації або вказати вид, назву, реквізити чи зміст документа, що стосуються запиту).

Також подати запит на інформацію можна іншими способами:

електронною поштою:

miskrada@kam.gov.ua

zagal@kam.gov.ua

поштою на адресу:

51931 м. Кам’янське, майдан Петра Калнишевського, 2, Кам’янська міська рада (на конверті вказувати «Публічна інформація»).

Публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання виконавчими органами міської ради та їх посадовими особами своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні виконавчих органів міської ради відповідно до їх повноважень.