Триває підготовка до нового циклу Кам’янського бюджету участі 2021 року

Триває підготовка до нового циклу Кам’янського бюджету участі 2021 року

Наразі департаментом економічного розвитку міської ради готується нова редакція Положення про партиципаторне бюджетування (бюджет участі), яка втілить у собі основні пропозиції, отримані від кам`янчан під час проведення публічних консультацій. Вивчення громадської думки відбувалося за підтримки міжнародних та українських експертів Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи в рамках проєкту «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні».

Основною метою проведення таких публічних консультацій був збір пропозицій кам`янчан з питання подальшої трансформації бюджету участі та подальше їх використання з метою вдосконалення чинного Положення. З підсумками публічних консультацій можна ознайомитись тут.

Зокрема департамент працює над розробкою нового інструменту громадської участі, який у 2021 році носитиме характер пілотного та направлений на дитячу аудиторію Кам`янського. Деталі будуть повідомлені у наступних публікаціях.

Усі напрацювання, після погодження з Координаційною радою з питань партиципаторного бюджетування (бюджету участі), будуть винесені на чергову сесію міської ради. Нові строки циклу бюджету участі у 2021 році будуть затверджені наприкінці лютого.

Також департамент запрошує кам`янчан долучитись до опитування, результати якого будуть використані для визначення пріоритетних напрямків інформаційно-промоційної кампанії 2021 року. Побажання мешканців будуть враховані під час інформування про Конкурс проєктів та голосування. Форма для заповнення знаходиться тут.

Нагадуємо, що інформацію про бюджет участі можливо також отримати у наступних джерелах:

– сторінка “Бюджет участі. м.Кам`янське” у соціальній мережі Facebook;

– сторінка “Бюджет участі. м.Кам`янське” у соціальній мережі Instagram;

– канал в YouTube.

Окрім того, з будь-якими запитаннями щодо бюджету участі ви можете звернутись до департаменту економічного розвитку міської ради за адресою: майдан Петра Калнишевського, 2, к.315 та за телефоном 55 41 31.