У Кам’янському вшанують подвиг воїнів-афганців

У Кам’янському вшанують подвиг воїнів-афганців

15 лютого у Кам`янському з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан відбудеться церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку воїнам-афганцям на лівобережжі міста. Захід проводитиметься із дотриманням карантинних обмежень.

Цього ж дня в храмах міста відслужать панахиди за загиблими та померлими від ран воїнами. Про це повідомила заступник міського голови, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Світлана Колісніченко під час робочої наради щодо організації та проведення міських заходів, приурочених пам’ятній даті.

Учасники наради спільно з головою міської організації «Союз ветеранів Афганістану» Олегом Качуровським опрацювали організаційні питання проведення міських заходів.

Також з 12 по 28 лютого у музеї історії м.Кам’янського функціонуватиме історико-документальна виставка «Чужа війна». 16 лютого у Центральній міській бібліотеці ім. Т.Г.Шевченка пройде вечір спогадів «Крізь пекло афганської війни», а протягом наступних двох тижнів у навчальних закладах міста – тематичні виховні години.