Перший заступник міського голови Олександр Чернишов розповів про ситуацію із заробітною платою педагогів

Перший заступник міського голови Олександр Чернишов розповів про ситуацію із заробітною платою педагогів

Як повідомив перший заступник Кам’янського міського голови Олександр Чернишов, зарплата вчителів загальноосвітніх шкіл фінансується за рахунок державної субвенції. Субвенція розподіляється Міністерством освіти України.

З початку 2021 року педагоги Кам’янського зіткнулися з проблемою недофінансування по виплаті заробітної плати в січні, лютому і березні з урахуванням її прогнозованого підвищення. Причина ‑ неефективний помісячний розподіл освітньої субвенції, який не відповідає фактичній потребі закладів середньої освіти в частині оплати праці з нарахуваннями педагогічним працівникам. Міська влада не впливає на процес формування та помісячного розподілу освітньої субвенції.

Олександр Чернишов також зазначив, що міський голова Андрій Білоусов направив листи Прем’єр-Міністру України з проханням внести зміни в помісячні розклади асигнувань освітньої субвенції з урахуванням потреби галузі.

Починаючи з травня поточного року, державна субвенція розподілена в збільшеному розмірі, тому вчителям буде виплачено те, що вони недоотримали в січні, лютому і березні цього року.

Також на найближчій сесії міської ради буде розглянуто питання виділення додаткових коштів працівникам дошкільних і позашкільних установ і непедагогічним працівникам шкіл, праця яких оплачується з міського бюджету.